Raków Częstochowa zdecydował w sprawie przyszłości trenera. Jest reakcja po kolejnej wpadce [NASZ NEWS]
Raków Częstochowa znajduje się w kryzysie. Wiemy już, jaką decyzję podjął klub po porażce 0:3 z Piastem Gliwice.
Na razie runda wiosenna stanowi pasmo wpadek mistrzów Polski. Zespół zupełnie nie przypomina samego siebie z czasów kadencji Marka Papszuna.
"Medaliki" w trzech ostatnich kolejkach Ekstraklasy zdobyły tylko cztery punkty, przez co zajmują szóstą lokatę w tabeli. We wtorek częstochowianie odpadli też z Fortuna Pucharu Polski, przegrywając 0:3 z Piastem Gliwice.
Po ostatnim gwizdku włodarze Rakowa stracili cierpliwość. Michał Świerczewski publicznie przyznał, że zespół stał się ligowym średniakiem, o czym więcej TUTAJ.
Właściciel klubu postanowił zwołać specjalne spotkanie z Dawidem Szwargą oraz wszystkimi piłkarzami Rakowa. Rozmowa ta trwała dwie godziny.
Według naszych informacji na tę chwilę postanowiono, że Raków nie zmieni trenera. Dawid Szwarga ma poprowadzić zespół w prestiżowym meczu z Lechem Poznań.
Spotkanie Rakowa z Lechem odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:30. "Kolejorz" również podejdzie do tej rywalizacji w nieciekawych humorach. Podopieczni Mariusza Rumaka odpadli z krajowego pucharu, przegrywając z Pogonią Szczecin 0:1 po golu w końcówce dogrywki.