PSG. Twitter zachwycony Neymarem po półfinale Ligi Mistrzów. "Gwarantuje najlepszą rozgrywkę na świecie"

Twitter zachwycony Neymarem po półfinale Ligi Mistrzów. "Gwarantuje najlepszą rozgrywkę na świecie"
Sipa / Press Focus
Piłkarze PSG awansowali we wtorkowy wieczór do finału Ligi Mistrzów. Choć Neymar nie zdołał trafić do siatki i zmarnował kilka świetnych okazji, to właśnie nad nim rozpływa się piłkarski Twitter. Momentami Brazylijczyk w Lizbonie po prostu czarował.
PSG całkowicie zdominował RB Lipsk w półfinale Champions League. Bramki dla mistrzów Francji zdobyli Marquinhos, Angel Di Maria oraz Juan Bernat. Oczy wszystkich i tak skupione były jednak na Neymarze.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Oglądam piłkę nożną dla Neymara. Dziś piłkarz gwarantujący najlepszą rozrywkę na świecie - skomentował Dominik Piechota z "Newonce.sport".
Bardzo słaby występ zanotował z kolei Peter Gulacsi. Węgier sprezentował rywalom drugiego gola, lepiej mógł zachować się również przy trzecim trafieniu. Na jego błąd przy bramce numer dwa zwrócił uwagę Zbigniew Boniek.
Jakub Kręcidło z "Przeglądu Sportowego" zwrócił uwagę na rolę Angela Di Marii. Argentyńczyk miał bezpośredni udział przy wszystkich trafieniach dla Paris Saint-Germain.
- Neymar Neymarem, ale dziś przyjemnością było też patrzenie na Angela Di Marię. Można narzekać, że leń i że nie zawsze gra na topowym poziomie, ale dzisiaj fenomenalny występ na miarę talentu. Gol, dwie asysty, pięć wykreowanych okazji, a do tego kilka odbiorów. Był wszędzie - napisał.
- Les Dominateurs - tak z kolei dużą przewagę PSG w półfinale skomentował Tomasz Smokowski.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik18 Aug 2020 · 23:17
Źródło: Twitter

Przeczytaj również