PSG rozjechało kolejnego rywala. Popisy nowego piłkarza [WIDEO]

Piłkarze Montpellier nie będą dobrze wspominać wycieczki do Paryża. Przegrali z PSG aż 0:6!
Mistrzowie Francji zaczęli z dużym animuszem. Neves wypuścił podaniem na pozycję Barcolę, ten wpadł w pole karne i sytuacyjnym uderzeniem zaskoczył bramkarza gości.
Portugalczyk ponownie błysnął podanie w 24. minucie. Tym razem idealnie obsłużył wbiegającego w pole karne Asensio, który nie miał żadnych problemów ze sfinalizowaniem akcji. Dla Nevesa była to już czwarta asysta w tym sezonie!
Montpellier kolejne ciosy przyjmowało po przerwie. W pierwszym kwadransie drugiej połowy gospodarze strzelili aż trzy gole. Do bramki kolejno trafili Barcola, Hakimi i Zaire-Emery. Obrona gości była rozrywana z wielką łatwością.
PSG ustaliło wynik w 82. minucie. Kropkę nad "i" postawił Lee Kang-in. 6:0!
Mistrzowie Francji na starcie sezonu są bezlitośni dla rywali. W dwóch meczach zaaplikowali im aż dziesięć goli!
Marcin Karbowski23 Aug · 22:52