PSG chce Krychowiaka?

PSG jest zainteresowane pozyskaniem Grzegorza Krychowiaka z Sevilli - podaje "Daily Express".
Według angielskiego dziennika PSG chce w ostatnich dniach okna transferowego sprowadzić dwóch zawodników Sevilli. Poza Krychowiakiem, którego gazeta nazywa "celem Arsenalu", do Paryża miałby trafić lewy obrońca zespołu Unaia Emerego Benoit Tremoulinas.
Krychowiak po świetnym poprzednim sezonie wzbudził zainteresowanie wielkich klubów. Zainteresowany miał być przede wszystkim Arsenal, lecz niedawno Arsene Wenger poinformował, że nie planuje sprowadzenia Polaka.
Chętny na Krychowiaka musi się liczyć z wydatkiem 30 milionów euro - to kwota odstępnego zapisana w kontrakcie Polaka.
Z kolei Tremoulinas jest kolejnym kandydatem do gry na lewej obronie PSG. Mistrzom Francji nie udało się pozyskać Leyvina Kurzawy z AS Monaco. Media informowały też, że do Paryża może trafić Fabio Coentrao z Realu Madryt.