PSG. Ander Herrera: Jeśli nie wykorzystujesz sytuacji przy tak klasowym przeciwniku, to przegrywasz

Ander Herrera w mocnych słowach podsumował finał Ligi Mistrzów. - Teraz czujemy się jak g*wno - oznajmił piłkarz PSG w pomeczowym wywiadzie.
Podopieczni Thomasa Tuchel wczoraj w Lizbonie musieli uznać wyższość Bayernu Monachium. W finale Ligi Mistrzów podopieczni Hansiego Flicka wygrali 1:0 i mogli rozpocząć wielkie świętowanie. W ekipie PSG zapanowały smutek i rozczarowanie.
- Teraz czujemy się jak g*wno i trudno mi przychodzi powiedzieć coś o tym meczu. Mimo to musimy myśleć o tym, że zrobiliśmy i zbudowaliśmy coś bardzo ważnego dla klubu oraz kibiców - oznajmił pomocnik.
- Na pewno będziemy chcieli ponownie awansować do wielkiego finału. Nie możemy sobie pozwolić na odrzucenie tego, co już dokonaliśmy. W tym spotkaniu uważam, że stworzyliśmy sobie więcej okazji do zdobycia bramki niż Bayern - dodał.
- Wszystkie finały są jednak takie, że jeśli nie wykorzystujesz w nich sytuacji przy tak klasowym przeciwniku, to przegrywasz - zakończył.