Przełom! Zalewski wreszcie zagrał w Romie

Źródło: AllShotLive / PressFocus
Przełom dla Nicoli Zalewskiego. Reprezentant Polski zagrał w meczu Romy z Monzą. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Zalewski został odstawiony od podstawowego składu Romy po zamieszaniu z niedoszłym transferem do Galatasaray. Polak krótko nie mógł nawet trenować z kolegami z pierwszej drużyny. Później opuścił ligowe mecze z Genoą, Udinese i Venezią.
Do przełomu doszło przy okazji spotkania z Monzą. Zalewski wrócił do kadry meczowej. Już w 20. minucie pojawił się na boisku. Zmienił kontuzjowanego Stephena El Shaarawy'ego. Grał do końca meczu.
Roma objęła prowadzenie w 61. minucie. Świetną akcję przeprowadził Artem Dowbyk, który urwał się obrońcy Monzy, wpadł w pole karne i płaskim strzałem wpakował piłkę do siatki.
Dziesięć minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Gola na wagę punktu strzelił Dany Mota.
Roma po remisie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Monza jest przedostatnia.
Marcin Karbowski06 Oct · 20:11