"Przed meczem remis wzięlibyśmy w ciemno"

Reprezentacja Polski zremisowała z Niemcami 0:0 i ma obecnie na swoim koncie cztery punkty. Skrzydłowy "Biało-Czerwonych", Kamil Grosicki powiedział po spotkaniu, że jego drużyna jest bliska zrealizowania planu minimum, czyli awansu do 1/8 finału mistrzostw Europy.
– Przed meczem wynik 0:0 wzięlibyśmy w ciemno. Graliśmy przecież z mistrzami świata. Mamy obecnie cztery punkty i bardzo dobrą pozycję wyjściową. Można powiedzieć, że wykonaliśmy 80 procent planu minimum. Zbliżamy się do tego, by wyjść z grupy. Czeka nas jeszcze spotkanie z Ukrainą. Musimy zagrać z takim samym zaangażowaniem jak z Niemcami
– Na Stade de France pokazaliśmy, że jesteśmy jedna drużyną i nawet gdy nadchodzą słabsze momenty, to nie pękamy. Potrafiliśmy się obronić przed rywalami
– dodał 28-letni piłkarz.
W ostatnim meczu fazy grupowej Polska zmierzy się z Ukrainą. Spotkanie odbędzie się we wtorek na Stade Velodrome w Marsylii.
W ostatnim meczu fazy grupowej Polska zmierzy się z Ukrainą. Spotkanie odbędzie się we wtorek na Stade Velodrome w Marsylii.