Hiszpanie oskarżają Inter Mediolan. "Dzieją się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca"

Javier Tebas, prezydent La Liga, zaatakował działaczy Interu Mediolan, zarzucając im próbę oszustwa przy próbie transferu Luki Modricia.
Hiszpański działacz wątpi w uczciwość oferty ze strony włoskiego klubu. - Inter nie ma pieniędzy na kupowanie zawodników, a oferuje Modriciowi barbarzyńskie pieniądze nie wiadomo skąd. Trzeba zapytać, dlaczego istnieją kluby-państwa, które przez swoje transfery doprowadzają do inflacji na rynku - ocenił.
- Oferta w sprawie Modricia oparta była na oszustwach. Dzieją się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca - dodał Tebas.
Prezydent ligi hiszpańskiej krytycznie odniósł się do poczynań innych klubów. - PSG samo w sobie to zespół samych oszustw, podobnie jak Manchester City, a to doprowadza to sytuacji, które destabilizują rynek, z czego media i kibice w Hiszpanii powinni zdać sobie sprawę. Odnoszę się do PSG, ale także do Juventusu i transferu Cristiano - podkreślił.
Słowa Tebasa nie pozostały bez odpowiedzi. Działacze Interu Mediolan już zapowiedzieli skierowanie sprawy na drogę sądową.