Poprosił Mbappe o koszulkę. Nie wyszedł na drugą połowę [WIDEO]

Screen/X
W trakcie meczu Realu Madryt z Deportivo Alaves doszło do rzadko spotykanej sytuacji. Abdel Abqar poprosił o koszulkę Kyliana Mbappe. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zrobił to w przerwie.
Real Madryt pokonał we wtorek Deportivo Alaves (3:2). Bramki dla mistrza Hiszpanii zdobyli Lucas Vazquez, Kylian Mbappe oraz Rodrygo. Po stronie gości odpowiedzieli Carlos Benavidez i Kike Garcia.
Kolejne trafienie reprezentanta Francji sprawia, że w tym sezonie La Liga ma on na swoim koncie pięć bramek. Lepszym dorobkiem może pochwalić się Robert Lewandowski, który trafiał sześć razy.
Przyjście Mbappe do Hiszpanii od pierwszych dni wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko wśród kibiców, ale również piłkarzy. Atakujący Realu przekonał się o tym podczas meczu z Deportivo Alaves.
Zaraz po zakończeniu pierwszej części meczu do 25-latka podszedł zawodnik rywali, Abdel Abqar. Jak widać na udostępnionym w sieci filmie, reprezentant Maroko bez zawahania poprosił go o koszulkę.
Cała sytuacja z pewnością obeszłaby się bez echa, gdyby nie fakt, że defensor Alaves nie poczekał do końca starcia i zaczepił Mbappe tuż przed zejściem na przerwę. Co więcej, marokański defensor nie wyszedł już na drugą część spotkania, gdyż został zmieniony.
Triumf Realu Madryt nad Deportivo Alaves (3:2) pozwolił podopiecznym Carlo Ancelottiego utrzymać drugą pozycję w tabeli La Liga. Ich strata do prowadzącej Barcelony na ten moment wynosi punkt.
Piotr Sidorowicz Dzisiaj · 07:31