Pomyłka Lewandowskiego! To powinien być gol [WIDEO]

Robert Lewandowski mógł zdobyć kolejną bramkę w tym sezonie ligowym. 36-latek nie wykorzystał dogodnej sytuacji w meczu z Rayo Vallecano.
Lewandowski znakomicie rozpoczął bieżące rozgrywki. W dwóch pierwszych spotkaniach z Valencią i Athletikiem strzelił trzy gole.
Hansi Flick oczywiście postawił na Polaka w rywalizacji z Rayo Vallecano. Do przerwy Barcelona przegrywała 0:1 po trafieniu Unaia Lopeza.
W drugiej połowie na murawie zameldował się Dani Olmo. Raphinha został zaś przesunięty na lewą flankę.
W 50. minucie Brazylijczyk urwał się na skrzydle, po czym dograł w kierunku Lewandowskiego. Polak musiał jedynie dostawić stopę do pustej bramki. Nie trafił jednak w piłkę. Pewien wpływ na błąd napastnika mógł mieć Dani Cardenas, który musnął piłkę rękami.
Lewandowski później trafił do siatki w meczu z Rayo. Jego gol został jednak anulowany, o czym szerzej piszemy TUTAJ.
W sumie "Lewy" wystąpił w 98 spotkaniach Barcelony. Zanotował w nich 62 bramki i 17 asyst.
Adam Kłos27 Aug · 22:47