Pokazano reakcję Ter Stegena na uraz. Przerażający krzyk [WIDEO]

Screen/X
Podczas meczu Villarrealu z Barceloną (1:5) kontuzji kolana doznał Marc-Andre ter Stegen. W internecie zostało opublikowane nagranie pokazujące poruszającą reakcję reprezentanta Niemiec.
FC Barcelona rozbiła w niedzielę Villarreal 5:1. Po dwie bramki dla katalońskiego zespołu zdobyli Robert Lewandowski oraz Raphinha. Na listę strzelców wpisał się ponadto Pablo Torre.
Wysoki triumf podopiecznych Hansiego Flicka sprawił, że FC Barcelona utrzymała pozycję lidera rozgrywek La Liga. Jej przewaga nad drugim w tabeli Realem Madryt wciąż wynosi cztery punkty.
Zwycięstwo na trudnym terenie zostało okupione poważną kontuzją. Tuż przed końcem pierwszej połowy urazu kolana doznał Marc-Andre ter Stegen. Niemiecki bramkarz musiał opuścić boisko.
Do sieci trafiło nagranie przedstawiające moment całego zajścia. Zaraz po próbie interwencji Ter Stegen padł na murawę, po czym złapał się za kolano. Na transmisji z tego spotkania widać, jak bramkarz "Dumy Katalonii" zaczyna krzyczeć z bólu.
Według informacji podawanych przez katalońskie media, przerwa 32-latka od gry ma potrwać aż kilka miesięcy. Jeśli wieści te zostaną potwierdzone po badaniach, Niemiec wróci na boisko w 2025 roku.
W najbliższym czasie pierwszym bramkarzem Barcelony powinien być Inaki Pena, który wszedł na boisko podczas meczu z Villarrealem. Hiszpan zastępował Ter Stegena już przed rokiem, gdy ten pauzował z powodu urazu pleców. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie tym razem.
Piotr Sidorowicz Dzisiaj · 11:05