Pogrom! Mocne wejście Maroka do półfinału igrzysk [WIDEO]

Piłkarska reprezentacja Maroka w wielkim stylu awansowała do półfinału turnieju olimpijskiego. W walce o strefę medalową rozbiła Stany Zjednoczone 4:0.
Marokańczycy objęli prowadzenie w pierwszej połowie. W 29. minucie bramkę zdobył Rahimi, który pewnie wykonał rzut karny.
Amerykanie nie potrafili odpowiedzieć na tego gola. Po przerwie przyjmowali kolejne ciosy. Marokańczycy wyprowadzali zabójcze kontry. W 63. minucie piłkę do bramki wbił Akhomach, a siedem minut później po solowej akcji na 3:0 podwyższył Hakimi.
Gwódź do trumny reprezentacji USA wbił El Maouhoub. W doliczonym czasie wykorzystał kolejny rzut karny dla Maroka.
Reprezentacje z Afryki w przeszłości zdobywały już złote medale podczas igrzysk olimpijskich. Dokonały tego Nigeria i Kamerun.
Marcin Karbowski02 Aug · 17:07