Pogoń wygrała rzutem na taśmę! Przesądził ostatni strzał w meczu [WIDEO]

Pogoń Szczecin rzutem na taśmę wygrała z Piastem Gliwice 1:0. Zwycięski gol dla "Portowców" padł w doliczonym czasie meczu.
W pierwszej połowie działo się niewiele. Na naprawdę groźną sytuację czekaliśmy do 42. minucie. Przypadkowo do okazji strzeleckiej doszedł Felix, ale nieznacznie spudłował.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Obie drużyny próbowały atakować, ale miały problem ze stwarzaniem sobie dogodnych sytuacji.
Piast miał piłkę meczową w 90. minucie. Po szarży Pyrki w dogodnej sytuacji znalazł się Felix, ale jego uderzenie świetnie obronił Cojocaru. To była interwencja warta jeden punkt dla Pogoni.
Niewykorzystana akcja zemściła się chwilę później. Pogoń po analizie VAR otrzymała rzut karny po faulu Huka na Paryzku. Strzał Koulourisa z jedenastu metrów zatrzymał Plach, ale wobec dobitki był bezradny.
"Portowcy" są na piątym miejscu w tabeli. Do prowadzącego Lecha tracą sześć punktów. Piast po drugiej porażce z rzędu jest dziewiąty.
Marcin Karbowski06 Oct · 19:37