Pogoń pokazała, jak powinien grać faworyt. A ten gol - palce lizać! [WIDEO]

Pogoń Szczecin bardzo pewnie awansowała do drugiej rundy Pucharu Polski. "Portowcy" rozbili na wyjeździe Stal Rzeszów 3:0.
Pogoń od początku mieli inicjatywę. W 7. minucie blisko strzelenia gola był Kamil Grosicki, ale piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na poprzeczce. Chwilę później w dogodanej okazji spudłował Efthymis Koulouris.
Pogoń objęła prowadzenie w 24. minucie. Zespołową akcję świetnym uderzeniem zwieńczył Rafał Kurzawa. Były reprezentant Polski przymierzył pod poprzeczkę zza pola karnego.
Pogoń kontrolowała grę. Gospodarze nie mieli argumentów, by jej zagrozić. Drugi cios przyjęli w 71. minucie. Po błyskawicznym ataku i dośrodkowaniu Grosickiego piłkę w b amce umieścił Koulouris.
Wynik meczu w 85. minucie ustalił Wahan Biczachczjan. Piłkarz Pogoni popisał się efektownym uderzeniem z dystansu.
Marcin KarbowskiWczoraj · 22:20