Podolski zadrwił z gwiazdy Holendrów. Był bezlitosny [ZDJĘCIE]

pressinphoto / pressfocus
Atakujący reprezentacji Holandii, Memphis Depay, podczas meczu z Polską miał na sobie białą opaskę. Fakt ten nie umknął Lukasowi Podolskiemu, który dokonał zabawnego porównania.
Reprezentacja Polski przegrała w niedzielę z Holandią (1:2) na EURO 2024. Wynik tego spotkania otworzyli jednak biało-czerwoni. Po rzucie rożnym do siatki trafił Adam Buksa.
Wraz z upływem czasu do głosu doszli jednak Holendrzy. Kwadrans po golu na 1:0 do remisu (1:1) doprowadził Cody Gakpo. W końcówce bohaterem ekipy Ronalda Koemana został Wout Weghorst.
Spotkanie rozgrywane w Hamburgu od pierwszych minut rozpoczął Memphis Depay. Gracz Atletico Madryt spędził na murawie 81 minut. Na boisku zastąpił go wspomniany już Weghorst.
Przy okazji meczu z Polską o Depayu zrobiło się głośno z innego powodu. 30-latek założył na głowę charakterystyczną białą opaskę. Dodatek Holendra został dostrzeżony przez Lukasa Podolskiego.
Zawodnik Górnika Zabrze skomentował zdjęcie Depaya, dodając pod wpisem fotografię Harry’ego Lyme’a, czyli jednego z włamywaczy bardzo popularnej serii "Kevin sam w domu".
Kolejne spotkanie reprezentacji Holandii na EURO 2024 zostanie rozegrane w najbliższy piątek, 21 czerwca. Przeciwnikiem podopiecznych Ronalda Koemana będzie Francja.