Podolski kupi bilety na mecz kibicom Górnika. Jest jeden warunek
Lukas Podolski ufunduje kibicom tysiąc wejściówek na mecz Górnika z Pogonią Szczecin. Oferta jest skierowana do kibiców drużyny Zabrza mieszkających w Gliwicach.
Górnikowi długo groził spadek z Ekstraklasy. Zabrzanie uciekli spod topora dopiero, gdy Bartoscha Gaula zastąpił Jan Urban. Seria dobrych wyników dała im utrzymanie.
Górnik ze swoimi kibicami pożegna się 20 maja, gdy zmierzy się z Pogonią Szczecin. Klub walczy o wysoką frekwencję. Pomóc ma w tym gest Lukasa Podolskiego.
Były reprezentant Niemiec zobowiązał się do ufundowania 1000 biletów kibicom Górnika, którzy mieszkają w Gliwicach. Szczegóły akcji zostaną przedstawione w poniedziałek.
Podolski urodził się w Gliwicach. Z tego miasta wywodzi się też liczna grupa sympatyków Górnika Zabrze.
Kontrakt 37-latka z klubem z Zabrza obowiązuje tylko do końca czerwca. Podolski deklaruje, że jest gotowy do podpisania nowej umowy, ale piłka w tej sprawie jest po stronie szefów Górnika.