Pistolety odpaliły. Gol Piątka w pucharach [WIDEO]

Źródło: X / screen
Krzysztof Piątek z kolejną bramką dla Basaksehiru. Polak dał swojej ekipie prowadzenie w starciu z Iberią.
Nie tylko polskie drużyny występowały w czwartek w eliminacjach Ligi Konferencji. Rewanżowe starcie z gruzińską Iberią rozgrywał również turecki Basaksehir.
W podstawowym składzie po raz kolejny znalazł się Krzysztof Piątek. Choć w pierwszej połowie reprezentant Polski nie trafił do siatki, udało się to w drugiej odsłonie.
29-latek zdobył bramkę w 50. minucie spotkania. Wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skierował do bramki piłkę odbitą przez Oliviera Kemena.
Napastnik rozpoczął sezon z przytupem. Jest najlepszym strzelcem w zespole. Jego bilans w obecnej kampanii to aktualnie cztery gole i asysta w pięciu meczach.
Niedługo później wynik ustalił Dimitrios Pelkas. Basaksehir wygrał w dwumeczu 3:0 i awansował do decydującej rundy eliminacji. Zagra z irlandzkim St. Patrick's.
Michał Boncler16 Aug · 07:42