Piotrowski wystawił piłkę koledze. Musiał to strzelić [WIDEO]

Screen Twitter
Jakub Piotrowski zanotował asystę w meczu z Dynamem Mińsk. Reprezentant Polski przyczynił się do zwycięstwa 2:0 (2:0) dla Łudogorca Razgrad.
Łudogorec rywalizuje o awans do Ligi Mistrzów. Bułgarzy muszą przebijać się przez eliminacje. W II rundzie ich rywalem jest Dynamo Mińsk.
Wynik środowego meczu został otworzony już w 9. minucie. Wówczas to Piotrowski podał wymierzone podanie do wybiegającego Tekpeteya. Ghańczyk huknął z pierwszej piłki i nie dał szans bramkarzowi rywali.
W końcówce pierwszej połowy gospodarze podwyższyli prowadzenie. Tym razem rzut karny wykorzystał Nedelew.
Okazało się, że była to ostatnia bramka w rywalizacji z Białorusinami. Piotrowski i spółka wygrali 2:0 (2:0), co wydaje się komfortową zaliczką przed rewanżem, który zaplanowano na 31 lipca.
Warto przy tym dodać, że już niedługo reprezentant Polski może być bohaterem ciekawego transferu. Środkowy pomocnik znajduje się na celowniku Udinese, o czym poinformował portal Meczyki.pl. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.
Hubert Kowalczyk24 Jul · 22:38