Piłkarz Romy: Trudno będzie powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu

AS Roma zagra u siebie z Viktorią Pilzno we wtorkowym meczu grupy G Ligi Mistrzów. Alessandro Florenzi, obrońca "Giallorossich", zdaje sobie sprawę, że nie będzie im łatwo powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu.
- Mamy nadzieję, że powtórzymy to, czego dokonaliśmy w poprzednim sezonie. To jest nasz cel. Wiemy, że będzie to bardzo trudne i będzie to zależało od wielu czynników, które nie zależą od nas - powiedział Florenzi, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.
- Chcemy zobaczyć lepszą grę od tej drużyny Romy. Przede wszystkim to wszystko zaczyna się od nas zawodników. Mamy nadzieję, że ten gorszy okres jest już za nami i teraz będziemy grać stabilnie na równym poziomie - dodał.
- Moja pozycja jest na boisku i kiedy gram to jestem szczęśliwy. Jestem do dyspozycji trenera na każdą pozycję, na jakiej mnie widzi - stwierdził.
Zespół ze stolicy Włoch w pierwszej kolejce przegrał w Madrycie z Realem. Natomiast drużyna z Czech zremisowała u siebie z CSKA Moskwa.