Piłkarz Milanu kompletnie zaskoczył. Jego wywiad podbija social media [WIDEO]

IPA / pressfocus
Zawodnik Milanu udzielił wywiadu, który podbija media społecznościowe. Piłkarz zaskoczył kibiców.
We wtorek AC Milan pokonał Club Brugge w trzeciej kolejce fazy ligowej Ligi Mistrzów. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:1.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się Christian Pulisic. 26-latek rozegrał pełny wymiar minut i przyczynił się do wygranej swojego zespołu.
W trakcie spotkania wpisał się na listę strzelców. Akcja bramkowa z jego udziałem, która miała miejsce w 34. minucie, zasługuje na szczególne wyróżnienie.
Amerykanin strzelił gola oddając uderzenie bezpośrednio z rzutu rożnego. Więcej na temat jego trafienia pisaliśmy TUTAJ.
Po ostatnim gwizdku Pulisic udał się na ściankę i udzielił wywiadu. W jego trakcie kompletnie zaskoczył - rozmawiał z dziennikarzem po włosku.
26-latek opowiedział o bramce z rzutu rożnego i swojej aktualnej dyspozycji. Podczas rozmowy zapomniał tłumaczenia słowa "dośrodkowanie", które zamienił na angielski odpowiednik.
Filip WęglickiDzisiaj · 09:12