Piłkarz Islandii: Tego się nie da opisać!

Reprezentacja Islandii pokonała w swoim trzecim meczu na Euro 2016 Austrię 2:1 i awansowała do fazy pucharowej. Obrońca Karl Arnason powiedział, że jego zespół spisał się świetnie w wyrównanej grupie.
- Naprawdę nie jestem w stanie opisać tego doświadczenia. Dokonanie tego, ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, jest po prostu fantastyczne
- Byliśmy w bardzo wyrównanej grupie i spisaliśmy się świetnie. Było na tym meczu 10 tysięcy kibiców z Islandii, co jest niewiarygodne. To było tak, jakby na trybunach była twoja rodzina -
stwierdził Arnason.
Islandia z pięcioma punktami na koncie zajęła drugie miejsce w Grupie F. W 1/8 finału zagra 27 czerwca z Anglią w Nicei.
Islandia z pięcioma punktami na koncie zajęła drugie miejsce w Grupie F. W 1/8 finału zagra 27 czerwca z Anglią w Nicei.