Piłkarz Barcelony mówił o kontuzji Lewandowskiego. Chwalił innego z kolegów

Piłkarz Barcelony mówił o kontuzji Lewandowskiego. Chwalił innego z kolegów
pressinphoto / pressfocus
FC Barcelona w najbliższych tygodniach będzie musiała radzić sobie bez Roberta Lewandowskiego. Po meczu z Mallorcą do kontuzji Polaka odniósł się Eric Garcia.
Hansi Flick we wtorkowym spotkaniu dał szansę kilku zawodnikom, którzy do tej pory występowali nieco mniej. Wśród nich znalazł się między innymi Ansu Fati.
Dalsza część tekstu pod wideo
Skrzydłowy ma bardzo nieudany sezon. Tym razem zaprezentował się jednak całkiem nieźle. Gola na wagę trzech punktów strzelił natomiast Dani Olmo.
90 minut przeciwko Mallorce rozegrał również Eric Garcia. Hiszpan w rozmowie z hiszpańskimi mediami odniósł się do nieobecności "Lewego".
- Widziałem dziś Ansu Fatiego w dobrej formie. Ważne jest, aby mieć takie opcje, gdy Lewandowski jest kontuzjowany - podkreślił Garcia przed kamerami.
- To był jeden z tych dni, kiedy piłka nie chciała wpaść do bramki. Dlatego gol Daniego Olmo był tak ważny. Wynik nie odzwierciedla tego, ile mieliśmy okazji. Ważne było zachowanie czystego konta - dodał.
Kolejny mecz o stawkę FC Barcelona rozegra już 26 kwietnia. Wówczas w Sewilli rywalizować będzie z Realem Madryt w finale Pucharu Króla.
Redakcja meczyki.pl
Maciej PietrasikDzisiaj · 11:45
Źródło: Mundo Deportivo/Sport.pl

Przeczytaj również