Piłkarz pocałował sędziego. Michniewicz w tle [WIDEO]

Źródło: X / screen
Arbitrzy często muszą mierzyć się z agresją ze strony zawodników. W Maroku sprawa ma się wręcz przeciwnie.
FAR Rabat pod wodzą Czesława Michniewicza nie notuje ostatnio fantastycznych wyników w lidze. Zremisował 1:1 z RSB Berkane i przegrał 0:1 z Difaą El Jadidi.
Zwłaszcza w drugim z meczów podopieczni polskiego szkoleniowca mieli wiele okazji do poprawienia rezultatu. Powstrzymywali ich jednak przeciwnicy oraz VAR!
Po wideoweryfikacji anulowano trafienie Anasa Bacha z dziewiątej minuty spotkania. Sędziowie zdecydowali, że wcześniej w polu karnym doszło do przewinienia.
Rywale, którzy na samym początku starcia mogli znaleźć się w sporych tarapatach, nie posiadali się z radości. Hitem było zachowanie Marouane'a Lemzaouriego.
Kapitan ekipy z El Jadidy podbiegł do sędziego Slimane'a El Atifiego i dał mu soczystego buziaka w policzek. Ten próbował prędko się odsunąć, jednak nie umknął 31-latkowi.
Rezultat w 30. minucie ustalił Khalid Baba. Po przegranej ekipa Michniewicza spadła z fotela lidera. Zajmuje trzecie miejsce - za Ittihadem Tanger i RSB Berkane!
Michał BonclerDzisiaj · 18:16