Piłkarskie jaja na zapleczu Premier League! Niewiarygodny błąd znanego bramkarza [WIDEO]

Screen z X
Illan Meslier z pewnością nie będzie dobrze wspominał piątkowego starcia Sunderlandu z Leeds. W 97. minucie golkiper gości popełnił ogromny błąd i podarował rywalom punkt.
"Pawie" marzą o powrocie do Premier League. W zeszłym sezonie w finale baraży Leeds musiało uznać wyższość Southampton. Były zespół Mateusza Klicha pozostał w Championship.
Teraz znów celem jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W piątkowym hicie Leeds mierzyło się na wyjeździe z liderem tabeli, Sunderlandem.
Goście byli o krok od wygranej i zrównania się puntami z rywalami. Po bramce Juniora Firpo prowadzili aż do 97. minuty.
Wówczas koszmarny błąd popełnił jednak Illan Meslier. Po zagraniu jednego z zawodników Sunderlandu piłka odbiła się od Firpo.
Wydawało się, że francuski golkiper spokojnie ją złapie. Nie był bowiem przez nikogo atakowany, a futbolówka leciała wprost w jego ręce.
Meslier w sobie tylko znany sposób przepuścił jednak piłkę między rękami i nogami. W efekcie mecz zakończył się remisem 2:2, a Leeds nadal traci trzy punkty do liderującego Sunderlandu.
Maciej PietrasikDzisiaj · 08:49