Pierwszy gol Piątka w ligowym sezonie! Świetne zachowanie Polaka [WIDEO]

Screen z X
Krzysztof Piątek ze znakomitej strony pokazał się w niedzielnym meczu Basaksehiru z Alanyasporem. Reprezentant Polski już w 18. minucie wpisał się na listę strzelców i otworzył wynik spotkania.
Napastnik wcześniej błyszczał w europejskich pucharach. W czterech meczach eliminacji do Ligi Konferencji strzelił cztery gole.
W niedzielę otworzył także dorobek w nowym sezonie ligowym. Basaksehir mierzył się na własnym boisku z Antalyasporem.
Reprezentant Polski bardzo szybko otworzył wynik spotkania. Z bramki mógł cieszyć się już na początku drugiego kwadransa rywalizacji.
Sporo miejsca na prawej stronie boiska miał wówczas Deniz Turuc. Pomocnik posłał dośrodkowanie w pole karne, gdzie świetnie zachował się Piątek.
Napastnik ubiegł obrońcę i w niełatwej pozycji głową skierował piłkę do siatki. Dzięki temu gospodarze wyszli na prowadzenie.
Ich radość nie trwała jednak zbyt długo. Już siedem minut później do wyrównania doprowadził Sergio Cordova. Ostatecznie Basaksehir wygrał jednak całe spotkanie 4:2.
Maciej Pietrasik18 Aug · 18:48