Piękna akcja Kozłowskiego! Premierowa bramka w lidze tureckiej [WIDEO]

Kacper Kozłowski strzelił premierowego gola w lidze tureckiej. Zawodnik Gaziantep FK trafił do siatki w rywalizacji z Kayserisporem.
Kozłowski spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Vitesse. Latem Brighton pozbyło się go na zasadzie transferu definitywnego.
Pomocnik szybko stał się filarem drużyny Gaziantep. Jego solidne występy nie przeszły niezauważone. Michał Probierz powołał zawodnika na listopadowe zgrupowanie. 21-latek nie mógł jednak przyjechać do Polski z powodu urazu.
Kozłowski zwalczył problemy zdrowotne i zagrał w meczu z Kayserisporem. W doliczonym czasie pierwszej połowy Polak popisał się znakomitą akcją. Utrzymał piłkę w polu karnym, po czym zaskoczył Bilala Bayazita idealnym strzałem.
Pomocnik strzelił gola na 2:1. Wcześniej do siatki trafili David Okereke i Aylton Boa Morte. W drugiej połowie wynik meczu ustalił Miguel Cardoso. Po remisie 2:2 Gaziantep zajmuje 16. miejsce w tabeli.
Kozłowski w sumie wystąpił w siedmiu spotkaniach tureckiej Superligi. Zanotował w nich jedną bramkę i jedną asystę.
Adam KłosDzisiaj · 16:48