Piątek znowu z golem! Fenomenalna forma przed zgrupowaniem [WIDEO]

Krzysztof Piątek nie ma zamiaru się zatrzymywać. Zawodnik Basaksehiru trafił do siatki w rywalizacji z Kayserisporem.
W środku tygodnia Piątek zdobył bramkę przeciwko Rapidowi Wideń. Basaksehir poniósł jednak porażkę 1:2 w pierwszej kolejce Ligi Konferencji.
Reprezentant Polski utrzymał miejsce w pierwszym składzie. W 32. minucie wynik meczu Basaksehir - Kayserispor otworzył Carlos Mane, zapewniając gościom prowadzenie.
W 53. minucie Piątek doprowadził do remisu. Napastnik stanął oko w oko z Bilalem Bayazitem, po czym pewnym strzałem posłał piłkę do siatki.
Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Ekipa Piątka zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli.
W tym sezonie 29-latek wystąpił w 14 spotkaniach Basaksehiru. Zanotował w nich dziesięć bramek i jedną asystę. Pięć z tych trafień padło w rozgrywkach ligowych. Liderem klasyfikacji strzelców w Turcji pozostaje Ciro Immobile z dorobkiem sześciu goli.
Piątek został powołany na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. 12 października biało-czerwoni zagrają z Portugalią, a trzy dni później z Chorwacją.
Adam Kłos05 Oct · 19:34