Piątek już strzela. Polak trafił w pucharach

Pawel Jaskolka / pressfocus
Krzysztof Piątek udanie rozpoczął nowy sezon. Reprezentant Polski strzelił gola w meczu Istanbul Basaksehir - La Fiorita w eliminacjach Ligi Konferencji.
Turcy byli zdecydowanymi faworytami rywalizacji z drużyną z San Marino. Dla niej olbrzymim sukcesem był sam udział w II rundzie.
Po meczu było już do przerwy. Basaksehir w pierwszej połowie strzelił cztery gole. Bramkę La Fiority dziurawili Ozcan, Davidson, Figueiredo i Kemen.
Po zmianie stron gospodarze nie zwalniali tempa. Krótko po zmianie stron swojego drugiego gola dorzucił Figueiredo.
Goście zdołali odpowiedzieć tylko raz. W 58. minucie honorowego gola strzelił dla nich Greco. Chwilę później na boisku zameldował się Piątek. Polak w 71. minucie ustalił wynik na 6:1.
Piątek udanie otworzył swój drugi sezon w Turcji. Jego drużyna może być pewna awansu do kolejnej rundy. Rewanż rozegra w najbliższy czwartek.
Marcin Karbowski25 Jul · 23:01
Źródło: tvpsport.pl