Peter Bosz zadowolony z gry Bayeru Leverkusen. "Wiele rzeczy robimy dobrze"

Peter Bosz zadowolony z gry Bayeru Leverkusen. "Wiele rzeczy robimy dobrze"
kivnl / shutterstock.com
Bayer 04 Leverkusen zagra na wyjeździe z Lokomotiwem Moskwa we wtorkowym meczu grupy D Ligi Mistrzów. Peter Bosz, trener niemieckiej drużyny, liczy, że jego podopieczni zagrają efektywnie w ataku w tym spotkaniu.
- Jako trener mógłbym się martwić, gdybyśmy nie stwarzali sobie żadnych sytuacji. Czasem jednak oddajesz 27 strzałów na bramkę i tylko raz piłka wpada do siatki rywali. Innym razem zdobędziesz dwie bramki po dwóch strzałach - powiedział Bosz, cytowany przez "UEFA.com".
Dalsza część tekstu pod wideo
- Wiele rzeczy robimy dobrze. Może we wtorek będziemy mieli tylko dwie sytuacje i obie wykorzystamy. Czasem skuteczność po prostu jest i miejmy nadzieję, że tak będzie w tym meczu - dodał.
Liderem grupy z 10 punktami jest Juventus Turyn. Atletico Madryt z siedmioma "oczkami" zajmuje drugie miejsce. Po trzy "oczka" mają Lokomotiw Moskwa i Bayer 04 Leverkusen.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski26 Nov 2019 · 10:17
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również