Petarda! Piękny gol Fede Valverde [WIDEO]

Real Madryt z przytupem rozpoczął mecz z Villarrealem. Fede Valverde popisał się pięknym uderzeniem z dystansu.
"Królewscy" w ostatnich dniach nie imponowali formą. Najpierw zremisowali z Atletico Madryt 1:1, a następnie przegrali 0:1 z Lille.
Carlo Ancelotti wiedział, że zespół nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Przeciwko Villarrealowi Włoch posłał w bój najmocniejszy możliwy skład.
"Los Blancos" objęli prowadzenie w 14. minucie. Wtedy Luka Modrić zagrał z rzutu rożnego do Valverde, który był niepilnowany przed polem karnym. Urugwajczyk oddał piekielnie mocny strzał, piłka otarła się o Alexa Baenę i wpadła do siatki. Diego Conde nie miał szans na skuteczną interwencję.
W tym sezonie Valverde strzelił już trzy gole. Wcześniej trafiał do siatki w rywalizacji z Atalantą i Realem Valladolid.
W kolejnych latach pomocnik powinien pozostać filarem "Królewskich". Jego aktualny kontrakt z klubem obowiązuje aż do połowy 2029 roku.
Adam Kłos05 Oct · 21:24