Pedro Rebocho wspomina mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków. "To był wyjątkowy wieczór"

Pedro Rebocho wspomina mecz z Wisłą Kraków. "To był wyjątkowy wieczór"
Przemysław Szyszka/lechpoznan.pl
Lech Poznań w niedzielę zmierzy się z Wisłą Kraków w meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami bardzo dobrze wspomina obrońca "Kolejorza", Pedro Rebocho.
Portugalczyk debiutował wówczas w PKO Ekstraklasie i przeciwko "Białej Gwieździe" zaliczył gola oraz asystę. Teraz ma nadzieję na to, że starcie w Krakowie będzie dla jego zespołu równie udane.
Dalsza część tekstu pod wideo
- To był niezapomniany mecz, ponieważ debiutowałem w spotkaniu domowym. Strzeliłem gola, miałem asystę i po raz pierwszy odniosłem zwycięstwo z Lechem, czyli moim nowym zespołem - wspomina Rebocho w rozmowie z oficjalną stroną Lecha.
- To był wyjątkowy wieczór, ponieważ nie spodziewałem się, że tak się wszystko potoczy. Wiedziałem, że może być bardzo dobrze, ale nie sądziłem, że aż tak. To był perfekcyjny mecz - dodał.
- Zawsze pracujemy po to, żeby wygrać. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby pokonać naszych rywali i bardzo tego chcemy. Przygotowujemy się na niedzielę najlepiej, jak potrafimy - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Mar 2022 · 17:57
Źródło: lechpoznan.pl

Przeczytaj również