Paul Scholes o największych problemach Chelsea: To może być frustrujące dla Franka Lamparda

Paul Scholes ocenił grę piłkarzy Chelsea w obecnym sezonie. - Wyraźnie czegoś im brakuje - oznajmił były reprezentant Anglii.
Ekipa "The Blues" nadspodziewanie dobrze spisuje się w ligowych rozgrywkach. Podopieczni Franka Lamparda po 13 spotkaniach mają na koncie 26 punktów i zajmują 4. miejsce w tabeli.
Tymczasem Paul Scholes wskazał na największe problemy, z którymi boryka się Chelsea.
- To może być frustrujące dla Lamparda, że meczach w najważniejszych meczach jego drużyna gra dobrze, ale nie potrafi pokonać przeciwnika. Wyraźnie czegoś im brakuje - oznajmił Anglik.
- Obrońcy Chelsea potrafią dobrze bronić i pod tym względem nie mam im nic do zarzucenia, jednak gorzej jest, gdy mają piłkę przy nodze. Wtedy stają się nerwowi i w efekcje cały zespół gra bardziej nerwowo - podkreślił były pomocnik.