Palmer przesadził! Cztery gole w jednej połowie [WIDEO]

screen/Viaplay
Cole Palmer potwierdza, że jest jednym z najlepszych piłkarzy w Premier League. 22-latek zdobył cztery bramki w pierwszej połowie meczu z Brighton. Dzięki niemu Chelsea wygrała 4:2.
Rywalizacja na Stamford Bridge rozpoczęła się w zaskakujący sposób. W 7. minucie Georginio Rutter trafił do siatki, zapewniając gościom z The Amex prowadzenie.
Podopieczni Enzo Mareski ruszyli do odrabiania strat. Najpierw Cole Palmer trafił w słupek. Wychowanek Manchesteru City szybko skalibrował jednak celownik.
W 21. minucie Palmer doprowadził do remisu. Wykończył wówczas składną kontrę londyńczyków. Asystę w tej sytuacji zanotował Nicolas Jackson.
Po chwili kibice na Stamford Bridge mogli świętować drugą bramkę. Tym razem Palmer z zimną krwią wykorzystał rzut karny.
W 31. minucie Palmer po raz trzeci pokonał Barta Verbruggena. Wicemistrz Europy popisał się idealnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Brighton nie zamierzało się poddawać. Bramkę kontaktową zdobył Carlos Baleba. Jeszcze przed przerwą niezawodny Palmer dołożył jednak czwarte trafienie. Tym samym został pierwszym piłkarzem w historii Premier League, który zdobył cztery bramki w pierwszej połowie.
W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie. "The Blues" pokonali Brighton 4:2.
W tym sezonie Palmer wystąpił w ośmiu spotkaniach Chelsea. Zanotował w nich sześć bramek i cztery asysty.
Adam Kłos28 Sep · 16:41