Ostra jatka na murawie. Pięści poszły w ruch [WIDEO]

Źródło: X / screen
Mecze towarzyskie stają się towarzyskie tylko z nazwy. Brutalnie przekonali się o tym widzowie spotkania West Bromu z Mallorcą.
Igrzyska olimpijskie przesłoniły okres przedsezonowy w wielu topowych ligach. Ten jednak wciąż trwa. Na całym świecie odbywają się towarzyskie starcia.
W sobotnie popołudnie w ośrodku treningowym West Bromu odbył się następny z zaplanowanych na dziś sparingów. "The Baggies" mierzyli się z Mallorcą.
W 40. minucie na placu gry doszło do szokującego zdarzenia. Samu Costa podciął Jaysona Molumby'ego, powodując jego upadek. Ten szybko się podniósł.
Irlandczyk przystąpił do ożywionej dyskusji z Portugalczykiem. Zetknął się z rywalem czołem, starając się sprowokować go do wykonania kolejnego ruchu!
Wymiana zdań zamieniła się w wymianę ciosów. Costa chciał odepchnąć Molumby'ego, na co ten wyprowadził cios gołą pięścią w szczękę przeciwnika. Następnie piłkarze zwarli się w klinczu.
Zamieszanie trwało ładnych kilka minut. Interweniowali nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy czy też sędziowie. Koniec końców zwaśnione strony pogodziły się, a Mallorca wygrała z West Bromem 1:0.
Michał Boncler27 Jul · 16:18