Osimhen już błyszczy w Turcji. Niezwykłe zachowanie kibiców [WIDEO]

Twitter Screen
Tuż po meczu pomiędzy Galatasaray a Rizesporem miały miejsce zaskakujące sceny. Wówczas w centrum uwagi znalazł się Victor Osimhen.
W sobotę Galatasaray pokonało Rizespor w piątej kolejce tureckiej ekstraklasy. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 5:0.
W kadrze zwycięskiej drużyny znalazł się Victor Osimhen. Nigeryjczyk rozegrał pełny wymiar minut i przyczynił się do wygranej "Galaty".
25-latek asystował przy jednej z bramek. W 25. minucie podał do Abdulkerima Bardakciego, który wpisał się na listę strzelców.
Niedługo po meczu miały miejsce zaskakujące sceny z udziałem Osimhena. Piłkarz wdał się z interakcję z kibicami Galatasaray.
Nigeryjczyk został zaproszony na trybunę ultrasów. Razem z zagorzałymi sympatykami głośno śpiewał i celebrował zwycięstwo.
Osimhen został wypożyczony z Napoli do Galatasaray 30 czerwca bieżącego roku. Nigeryjczyk wróci do Włoch po zakończeniu sezonu.
Filip Węglicki15 Sep · 08:23
Źródło: Twitter