Osiem minut i... gol! Jakub Piotrowski strzelił Besiktasowi [WIDEO]
![Osiem minut i... gol! Jakub Piotrowski strzelił Besiktasowi [WIDEO] Osiem minut i... gol! Jakub Piotrowski strzelił Besiktasowi [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/273/5bd22e35af93e.jpg)
Jakub Piotrowski strzelił gola dla KRC Genk w meczu z Besiktasem w ramach Ligi Europy. Drużyna Polaka wygrała w Stambule 4:2.
Piotrowski pojawił się na boisku w 75. minucie, gdy jego drużyna prowadziła 2:1. Na listę strzelców wpisał się już osiem minut później. Młodzieżowy reprezentant Polski celnym strzałem głową zamknął dośrodkowanie Mbwany Alego Samatty.
Na półmetku fazy grupowej drużyna Piotrowskiego z sześcioma punktami w dorobku prowadzi w tabeli grupy I. Besiktas jest ostatni - do tej pory zdobył trzy "oczka".