Brak ofert dla graczy Arsenalu? "Nikt się z nami nie skontaktował"

Brak ofert dla graczy Arsenalu? "Nikt się z nami nie skontaktował"
Mitch Gunn / Shutterstock.com
Alexis Sanchez, Mesut Oezil oraz Jack Wilshere mają do końca tego sezonu ważne kontrakty z Arsenalem Londyn. Arsene Wenger, menedżer „Kanonierów”, powiedział, że na razie żaden klub nie złożył za nich oferty.
- Nikt się z nami nie skontaktował - powiedział Wenger, cytowany przez „Sky Sports”.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Przede wszystkim, my jeszcze ich nie straciliśmy. Po drugie, jeśli tak się stanie, to odpowiemy na to sprowadzeniem zawodników najwyższej jakości - podkreślił Francuz.
- Ten klub tracił wielu wielkich graczy i zawsze dobrze na to reagował. Wielcy piłkarze odchodzili z tego klubu, ale klub zawsze utrzymywał swoją silną pozycję. Oczywiste jednak jest to, że chcemy zatrzymać naszych najlepszych graczy - zaznaczył.
Czy w styczniu „Kanonierzy” dokonają jakichś transferów? - Jesteśmy otwarci na każdej pozycji, jeśli zawodnik miałby okazać się dla nas wzmocnieniem. To jednak trochę zależy od kontuzji, a także od tego, kto przedłuży kontrakt spośród tych zawodników, którzy mają umowy do końca czerwca - przyznał.
Jego podopieczni zajmują piąte miejsce w Premier League. W najbliższym meczu zmierzą się na własnym stadionie w derbach z Chelsea.

Przeczytaj również