Odpalił rakietę! Bramka stadiony świata [WIDEO]

Twitter Screen
W meczu rozgrywek Leagues Cup padła widowiskowa bramka. Strzelec gola posłał mocne uderzenie i pokonał bramkarza przeciwników.
Amerykański Real Salt Lake pokonał meksykański Atlas w meczu grupowym Leagues Cup. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Nelson Palacio. Kolumbijczyk pojawił się na boisku w 78. minucie zmieniając Braiana Ojedę.
Tuż po wejściu na murawę 23-latek zmienił przebieg spotkania. Wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik rywalizacji.
Akcja bramkowa z jego udziałem miała miejsce w 79. minucie. Wówczas gracze Atlasu wybili piłkę z własnego pola karnego.
Futbolówka trafiła pod nogi Justena Glada, który podał do Palacio. Kolumbijczyk po krótkiej chwili postanowił oddać uderzenie.
Posłał mocny strzał i pokonał bramkarza meksykańskiego klubu, Camilo Vargasa. Golkiper nie zdołał dosięgnąć piłki uderzonej przez 23-latka.
Filip Węglicki02 Aug · 11:28
Źródło: Twitter