Nowy trener Herthy chwali Krzysztofa Piątka. Wyróżnił jeden detal w jego grze

Nowy trener Herthy chwali Krzysztofa Piątka. Wyróżnił jeden detal w jego grze
Marcin Bulanda / PressFocus
Pal Dardai, nowy trener Herthy Berlin, chwali Krzysztofa Piątka. Węgier zapowiedział, że 25-latek nadal będzie wykonawcą rzutów karnych.
Piątek w tym sezonie gra słabo. Na razie zaliczył osiemnaście występów, w których strzelił cztery gole. Dardai liczy, że reprezentant Polski wkrótce będzie dawał drużynie więcej.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Krzysztof trenuje prawidłowo. W trakcie zajęć można zaobserwować jego umiejętności gry w polu karnym - stwierdził Dardai.
Reprezentant Polski nie wykorzystał rzutu karnego w meczu Herthy z Hoffenheim. Przeciwko Werderowi podobne nieszczęście przytrafiło się Matheusowi Cunhi. Dardai nie przewiduje jednak zmian wykonawców jedenastek.
- Rzuty karne nadal będą strzelać Piątek i Cunha - stanowczo zapowiedział węgierski szkoleniowiec Herthy.
- Mamy w ofensywie dobrych graczy. Każdy z nich jest bardzo zmotywowany. Widać to w ich oczach. Jestem bardzo zadowolony - dodał Dardai.
Hertha w sobotę zagra na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt. Na razie drużyna z Berlina zajmuje czternastą pozycją. Nad miejscem barażowym ma dwa punkty przewagi.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski29 Jan 2021 · 18:05
Źródło: Berliner-Kurier

Przeczytaj również