Nowy trener FC Barcelony ocenił mecz Holandii i Polski. "Druga połowa była bardzo dobra"

Ronald Koeman, który przyglądał się meczowi Holandii i Polski, pochwalił swoich byłych podopiecznych. Nowy trener FC Barcelony był zadowolony szczególnie z drugiej połowy.
Holender niedawno zastąpił Quique Setiena na stanowisku szkoleniowca "Blaugrany". Tym samym pozostawił reprezentację Holandii, którą przejął jego dotychczasowy asystent Dwight Lodeweges.
Ten poinformował po meczu, że dostał wiadomość tekstową od swojego byłego przełożonego. - Druga połowa była bardzo dobra - napisał Koeman.
Jaka była ocena samego Lodewegesa? Tymczasowy selekcjoner Holandii przyznał, że to było ciężkie spotkanie.
- Nie jest łatwo grać z taką drużyną jak Polska – powiedział. – W jej składzie brakowało tylko Roberta Lewandowskiego.
- Zespół cofnął się bardzo głęboko i trudno było się mu przeciwstawić - dodał. - Jednym ze sposobów na pokonanie Polaków było szybkie zdobycie bramki.
- Nie wszystko jednak funkcjonowało tak, jak trzeba. Nie widzieliśmy się przecież przez dziewięć miesięcy - podsumował.