Nieśmiertelny Vardy! Wypił Red Bulla i zabawił się z Tottenhamem [WIDEO]

Leicester z przytupem wróciło do Premier League. "Lisy" zremisowały z Tottenhamem 1:1, a jedną z bramek zdobył nieśmiertelny Jamie Vardy.
W 12. minucie Cristian Romero otarł się o zdobycie bramki. Mistrz świata główkował tuż obok słupka. W kolejnej akcji minimalnie niecelny strzał oddał Dominic Solanke. W 20. minucie nowy snajper "Spurs" upadł w polu karnym. Sędzia uznał jednak, że Jannik Vestergaard nie popełnił faulu.
Po dwóch kwadransach londyńczycy objęli prowadzenie. James Maddison dośrodkował do Pedro Porro, który strzelił gola głową.
Niewiele brakowało, aby podopieczni Ange'a Postecoglou szybko zdobyli drugą bramkę. Brennan Johnson posłał jednak piłkę obok słupka. Maddison również nie zdołał uderzyć w światło bramki strzeżonej przez Madsa Hermansena.
Do przerwy Tottenham zasłużenie prowadził 1:0. W pierwszych trzech kwadransach zawodnicy Leicester nie oddali ani jednego celnego strzału.
W 57. minucie "Lisy" doprowadziły do remisu. Fatawu posłał dośrodkowanie z prawego skrzydła, a sytuację wykończył niezawodny Jamie Vardy. 37-latek strzelił swojego 137. gola na poziomie Premier League.
Internauci szybko wychwycili, że Vardy przebudził się w drugiej połowie po wypiciu napoju energetycznego. W przerwie został przyłapany z puszką Red Bulla.
W 70. minucie Vardy mógł po raz drugi wprawić kibiców Leicester w ekstazę. Tym razem weteran przegrał pojedynek z Guglielmo Vicario.
Niedługo potem King Power Stadium zamarło. Rodrigo Bentancur musiał opuścić murawę na noszach. Urugwajczyk doznał urazu głowy, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 1:1. W następnej kolejce "Spurs" podejmą Everton, a "Lisy" zmierzą się na wyjeździe z Fulham.
Adam Kłos19 Aug · 22:58