Niesamowita bramka w trzeciej lidze. Takim golem nie powstydziłby się nawet Messi [WIDEO]

Twitter Screen
Na trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii padła widowiskowa bramka. Strzelec gola popisał się niesamowitą precyzją.
Niedawno Stockport pokonało Cambridge United w pierwszej kolejce League One. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:0.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Louie Barry. 21-latek rozegrał 82 minuty i został zmieniony przez Odina Baileya.
Przed opuszczeniem boiska przyczynił się do wygranej swojej drużyny. Wpisał się na listę strzelców w piątej minucie rywalizacji.
Akcja bramkowa z jego udziałem była istnym majstersztykiem. Anglik przyjął podanie od Kyle’a Woottona i po chwili namysłu oddał uderzenie.
Barry posłał precyzyjny lob z dużej odległości. Lecąca futbolówka wpadła golkiperowi Cambridge United, Vicente Reyesowi, za kołnierz.
Barry został wypożyczony do Stockport z Aston Villi. W przeszłości miał okazję występować w akademii FC Barcelony.
Filip Węglicki13 Aug · 18:41
Źródło: Twitter