Nieoficjalna diagnoza ws. Świderskiego. Tyle ma pauzować

Piotr Matusewicz / pressfocus
Karol Świderski z powodu kontuzji opuścił boisko w towarzyskim meczu Polski z Turcją. Są pierwsze informacje na temat stanu zdrowia napastnika biało-czerwonych.
Świderski doznał kontuzji, gdy cieszył się z gola. Po wyskoku źle wylądował i potrzebował pomocy lekarzy.
27-latek usiłował wrócić do gry, ale po kilku minutach przegrał z bólem. Zrozpaczony opuścił murawę.
W trakcie telewizyjnej transmisji było widać, jak Świderski wraca na ławkę rezerwowych z opatrunkiem założonym na prawą kostkę. Informacje na temat jego stanu przekazał Jacek Kurowski.
- Komunikat nieoficjalny. Zasłyszana rozmowa blisko ławki rezerwowych. Karol Świderski - podkręcony staw skokowy. Między 3 a 5 dni przerwy - powiedział dziennikarz w TVP Sport.
Świderskiego czeka zatem wyścig z czasem. Mecz Polski z Holandią odbędzie się już w najbliższą niedzielę.
Marcin Karbowski10 Jun · 22:03
Źródło: tvpsport.pl