Niemożliwy pech gwiazd United! Dwie poprzeczki w jednej akcji [WIDEO]

screen/Viaplay
Manchester United może mówić o ogromnym pechu. Podczas meczu z Crystal Palace podopieczni Erika ten Haga dwukrotnie obili poprzeczkę w jednej akcji.
"Czerwone Diabły" od pierwszego gwizdka ruszyły do ataku w rywalizacji na Selhurst Park. W pierwszych minutach Dean Henderson dwukrotnie zatrzymał Matthijsa de Ligta.
W 27. minucie Diogo Dalot uruchomił prostopadłym podaniem Alejandro Garnacho. Argentyńczyk prawą nogą posłał piłkę w poprzeczkę.
Futbolówka spadła jeszcze pod nogi Bruno Fernandesa. Dobitka kapitana Manchesteru również wylądowała na poprzeczce. Dean Henderson miał sporo szczęścia.
Garnacho w tym sezonie wystąpił w siedmiu spotkaniach United. Zanotował w nich cztery bramki i trzy asysty.
Fernandes wciąż czeka na premierowe trafienie w bieżących rozgrywkach. Portugalczyk zaliczył cztery asysty w siedmiu meczach, ale ani razu nie trafił do siatki.
Mecz United z Crystal Palace finalnie zakończył się wynikiem 0:0. Obszerne podsumowanie tego starcia znajdziecie TUTAJ.