Niemożliwe! Rekordziści Premier League znowu to zrobili [WIDEO]

Zespół Brentford stał się prawdziwym specjalistą od trafiania do siatki na początku kolejnych meczów. Tym razem ekipa prowadzona przez Thomasa Franka zaskoczyła Wolverhampton.
W ostatnich tygodniach Brentford przeszło do historii. "The Bees" zostali pierwszą ekipą, która w trzech kolejkach Premier League z rzędu zdobywała bramki w pierwszej minucie.
Piłkarze Franka rozpoczęli tę serię na Etihad, kiedy Yoane Wissa trafił tuż po rozpoczęciu gry. Później drużyna z Brentford Community Stadium powtórzyła to w starciach z Tottenhamem i West Hamem.
Wydawało się, że kolejni przeciwnicy będą wyjątkowo skoncentrowani przy okazji rywalizacji z Brentford. Tymczasem historia znów się powtórzyła.
Londyńczycy objęli prowadzenie w 2. minucie meczu z Wolverhampton. Mikkel Damsgaard dograł do Nathana Collinsa, który z bliskiej odległości pokonał Sama Johnstone'a.
Collins dotychczas wystąpił w 43 spotkaniach Brentford. Zanotował w nich dwie bramki i jedną asystę.
Wolverhampton potrafiło szybko odpowiedzieć na trafienie "The Bees". W 4. minucie do remisu doprowadził Nelson Semedo.
Brentford finalnie wygrało 5:3. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Mbeumo, Norgaard, Pinnock, Carvalho, Larsen i Ait-Nouri.
Adam Kłos05 Oct · 16:14