Nieciecza rozjechała kolejnego rywala. Piękny gol młodzieżowca [WIDEO]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza jest w rewelacyjnej formie na początku nowego sezonu Betclic 1 Ligi. Tym razem piłkarze Marcina Brosza rozbili Chrobrego Głogów 4:0.
Nieciecza rozpoczęła sezon od rozbicia Warty Poznań 3:0. Druga kolejka pokazała, że nie było to dzieło przypadku.
Wszystko, co najważniejsze, w Głogowie wydarzyło się po przerwie. Nieciecza objęła prowadzenie w 55. minucie, gdy po szybkim ataku do bramki Chrobrego trafił Wojciech Jakubik.
Goście podwyższyli prowadzenie w 72. minucie. Rzut karny wykorzystał Kacper Karasek. Osiem minut później padł najbardziej efektowny gol meczu. Znów dał o sobie znać Jakubik, który pięknie przymierzył z narożnika pola karnego.
Chrobry nie potrafił otrząsnąć się po tych ciosach. Wynik na 4:0 dla Niecieczy już w doliczonym czasie ustalił Maciej Amrosiewicz.
Marcin Karbowski27 Jul · 16:57