Niebywały wyczyn Realu. Niemal wyrównał swój własny rekord

Sergio Ruiz / pressfocus
Real Madryt odnotował niebywałe osiągnięcie. Podopieczni Carlo Ancelottiego byli blisko wyrównania rekordu z sezonu 2016/2017.
Real Madryt pokonał Bayern Monachium w spotkaniu rewanżowym półfinału Ligi Mistrzów. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1.
"Die Roten" prowadzili od 68. minuty po bramce Alphonso Daviesa. Przewaga niemieckiego zespołu utrzymywała się do ostatnich minut spotkania.
Ostatecznie "Królewscy" zdołali odrobić straty. W 88. minucie Joselu wpisał się na listę strzelców i wyrównał rezultat meczu.
Chwilę później Hiszpan zdobył drugą bramkę i zapewnił Realowi zwycięstwo. Tym samym "Los Blancos" odnotowali niebywały wyczyn.
Podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali czwarty mecz w trwającej edycji Ligi Mistrzów, w którym jako pierwsi stracili gola. "Galacticos" niemalże wyrównali swój własny rekord.
Real zaliczył lepszą serię jedynie w sezonie 2016/2017. Wówczas "Królewscy" zwyciężyli pięć spotkań Ligi Mistrzów po stracie pierwszego gola.
Filip Węglicki08 May · 23:37
Źródło: Twitter