Napoli się nie zatrzymuje. Lukaku bohaterem [WIDEO]

Screen Eleven Sports
Napoli wygrało kolejny mecz w Serie A. Tym razem liderzy uporali się z Como 3:1 (1:1).
Wynik piątkowego meczu został otworzony już w pierwszej akcji. Świetnie zachował się Lukaku, który zasłonił piłkę i podał do McTominaya. Szkot uwolnił się od rywali i pokonał Audero.
Na odpowiedź gości trzeba było nieco poczekać, chociaż szans nie brakowało. Najpierw słupek obił Paz, a w 43. minucie wyrównał Strefezza. Napastnik huknął zza pola karnego.
Po zmianie stron zespół beniaminka popełnił jednak spory błąd. W 53. minucie sprokurowano rzut karny, a do piłki podszedł Lukaku. Belg uderzył w sam środek, ale był skuteczny.
Ostatecznie Como nie zdołało już wyrównać, bo też właściwie nie atakowało. Co więcej, w 86. minucie trafił Neres, a drugą asystę zanotował Lukaku. Tym samym Napoli wygrało 3:1 (1:1) i umocniło się na pozycji lidera Serie A.
Hubert KowalczykWczoraj · 20:25