Napoli. Kalidou Koulibaly przejdzie do FC Barcelony? Mocna opowiedź Aurelio De Laurentiisa

Kalidou Koulibaly znalazł się w kręgu zainteresowań Barcelony. Stanowczo na takie informacje zareagował Aurelio De Laurentiis.
Koulibaly gra w Napoli od 2014 roku. W tym czasie wielokrotnie był łączony z innymi klubami. W pewnym momencie De Laurentiis wyceniał go nawet na 100 mln euro.
Kontrakt Senegalczyka z obecnym klubem obowiązuje jeszcze tylko przez nieco ponad rok. Z tego powodu odżyły spekulacje na temat jego przyszłości. Pojawiły się głosy, że może zostać sprzedany już tego lata. Chętna miała być Barcelona.
Do informacji w tej sprawie odniósł się De Laurentiis. Szef Napoli twierdzi, że nie ma mowy o takim transferze.
- Barcelona nie pytała o Koulibaly'ego. Sądzę, że nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, by pozyskać jakiegokolwiek piłkarza - powiedział De Laurentiis.
W mediach pojawiły się informacje, że do ewentualnego transferu mogłoby dojść w ramach wymiany. Do Napoli miałby przenieść się Miralem Pjanić, który wciąż jest związany umową z Barceloną.
- Nie jesteśmy zainteresowani żadną wymianą - stanowczo uciął temat De Laurentiis.