Napoli błyszczy pod wodzą Conte. Seria bez porażki trwa [WIDEO]

Screen Eleven Sports
Napoli pokonało Monzę 2:0 (2:0). Dzięki temu zespół z Neapolu umocnił się na pozycji lidera Serie A.
Napoli szybko przeszło do rzeczy. W 22. minucie indywidualną akcją popisał się Politano. Włoch minął kilku rywali, a następnie uderzył nie do obrony dla Turatiego.
W 33. minucie gospodarze dali kolejny konkret. Tym razem w roli głównej zaprezentował się Kwaracchelia, którego szczęśliwie obsłużył McTominay. Gruzin huknął z woleja i podwyższył wynik.
Po zmianie stron Napoli wciąż było stroną dominującą. Monza groźniejszy strzał posłała dopiero w 61. minucie. Maldini nie trafił jednak nawet w światło bramki.
Ostatecznie goście nie pozwolili na sforsowanie swojej defensywy. Wygrali 2:0 (2:0) i prowadzą w tabeli z punktem przewagi nad Juventusem.
Dla ekipy z Neapolu jest to piąty mecz z rzędu bez porażki w Serie A. Jedyna przegrana nastąpiła w pierwszej kolejce, gdy znacznie lepszy okazał się Hellas Verona (0:3).
Hubert Kowalczyk29 Sep · 22:37